tr-flag
en-flag
ru-flag
ar-flag
de-flag
Google ÇeviriÇeviri tarafından desteklenmektedirShein Gümrüğe Takılıyor mu

Shein gümrüğe takılıyor mu bu gibi genel bir soruya cevap verecek olursak, en sık kullanılan kargo hizmetlerinden olarak takılabiliyor. Özellikle kullanım alanı bakımından da oldukça önem taşıyan kargo çeşitleri arasında yer alıyor.

Devamını Oku

Gümrükleme Ücreti Ne Kadar

Gümrükleme ücreti ne kadar genel olarak Ticaret Bakanlığı tarafından hazırlanarak Resmî Gazete’de yayımlanmış ve yürürlüğe girmiştir. 2022 senesinde uygulanması amaçlanan yetkilendirilen gümrük müşavirliği asgari ücret tarifesi de güncellenmiştir.

Devamını Oku

Gümrük Sınırı Kaç Dolar

Gümrük sınırı kaç dolar genel anlamda bakıldığı zaman eski dönemde Dolar sınırı vardı fakat son değişiklikler ile getirilen ürünün değeri de 1 Euro veya 1 Dolar bile olsa gümrük vergisi ödenmeye başlamıştır. Böylelikle yurtdışından ürün getirme limit

Devamını Oku

İstanbul Gümrük Müşavirleri

İstanbul gümrük müşavirleri çözümlerinden, bireysel ya da kurumsal ihtiyaçlar için faydalanılabilir. Gümrük müşavirliği İstanbul adı altında hizmet sağlayanlar

Devamını Oku

İstanbul Gümrük Müşaviri

İstanbul gümrük müşaviri, dış ticarette yasal işlerin takibinde en can alıcı görevi yetiren mesleği yapmaktadır. Gümrük müşaviri görev ve sorumlulukları

Devamını Oku

Gümrükleme Hizmetleri

Gereken her işlemin, prosedürlere uygun şekilde yerine getirilmesi ve sağlıklı şekilde ilerleyerek başarılı sonuçlara ulaşılması gümrükleme hizmetleri ile mümkündür.

Devamını Oku

İzmir gümrük müşavirliği

Dış ticaret sektörünün hareketlenmesiyle birlikte İzmir gümrük müşavirliği hizmeti de sıkça duyulmaya başlandı. Aslında gümrük müşavirlik hizmetleri, dış ticarette en önemli görevi üstlenmektedir.

Devamını Oku

İstanbul Gümrük müşavirliği

Gümrük müşavirlik hizmeti veren firma da çok. İstanbul Gümrük müşavirliği bölgesi için yapılan aramalarda, zaman ve maliyet açısından beklentileri karşılayacak firmalar tercih edilmelidir.

Devamını Oku