tr-flag
en-flag
ru-flag
ar-flag
de-flag
Google ÇeviriÇeviri tarafından desteklenmektedirEn Karlı İhracat Ürünleri Nelerdir

En karlı ihracat ürünleri aynı zamanda en çok ihracatı yapılan ürünlerimiz ülkemize en iyi gelir getiren fındık, çay, pamuk, ayçiçeği, nohut, antep fıstığı gibi ürünler olmaktadır.

Devamını Oku

Gümrük GTIP Sorgulama Nasıl Yapılır

GTIP sorgulama bilgileri, GTIP sorgulama nasıl yapılır gibi tüm bilgileri yazımız içerisinde bularak kendi GTIP sorgulama işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Devamını Oku

Ankara Gümrük Satış Mağazası Nerede

Ankara'nın ve Türkiye'nin hemen hemen her yerinde bulunan Gümrük Satış Mağazalarına Ankara ilinde Altındağ ilçesinde kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Tam adresler Web Sitemiz içerisinde bulunmaktadır.

Devamını Oku

Ankara Tır Gümrük Müdürlüğü Nerede

Ankara Tır Gümrük Müdürlüğü nerede, nasıl gidilir, harita bilgileri nedir, nasıl giderim gibi tüm sorularınızın cevabına Ankara'nın lider gümrük firması Capital Gümrük Müşavirliği sitemizden ulaşabilirsiniz.

Devamını Oku

İlave Gümrük Vergisi Nedir Nasıl Hesaplanır

İthalatın zararlı etkilerini yok etmek amacı ile ortaya çıkan ilave gümrük vergisi hesaplama araçlarımıza capitalgumruk.com sitemiz üzerinden kolaylıkla ulaşabilir ve hesaplama yapabilirsiniz.

Devamını Oku

Ankara Gümrük Müdürlüğü İhaleleri

Ankara Gümrük Müdürlüğü ihalelerine katılım şartı nedir, nasıl katılınır, ihalelerde ne gibi ürünlerin satışı yapılabilir gibi tüm sorularınızın yanıtlarını yazımız içerisinde kolaylıkla bulacaksınız.

Devamını Oku

Navlun Ücreti Ne Demek

Freight Collect veya Freight Prepaid kelimeleri ile ifade edilebilen navlun ücreti taşımacılık sektöründe oldukça önemli olan nakliye bedeli şeklinde açıklanabilmektedir.

Devamını Oku

Konşimento Nedir Ne İşe Yarar

Taşımacılık ve Yurtdışı ithalat ihracat hizmetlerinde ön plana çıkmakta olan Koşimento nedir ne işe yarar gerekli midir gibi tüm sorularınızın cevaplarını yazımız içeriğinde bulabilirsiniz.

Devamını Oku